20 Ağustos 2019 Salı
Fadıloğlu mahalle temsilcilerini bilgilendirdi

Fadıloğlu mahalle temsilcilerini bilgilendirdi

Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkâmil Kadın Kolları ve Gençlik Kolları’nın mahalle temsilcileriyle düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Başkan Fadıloğlu, 10 yıllık hizmetleri mahalle temsilcilerine anlattı.

BAŞKAN FADILOĞLU 10 YILLIK HİZMETLERİ ANLATTI

Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkâmil Kadın Kolları ve Gençlik Kolları’nın mahalle temsilcilerine yönelik Dülük Tabiat Parkında bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun yanı sıra AK Parti Şehitkâmil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, AK Parti Şehitkâmil İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mesut Bozatlı ve mahalle temsilcileri katıldı. Başkan Fadıloğlu, 10 yıl boyunca Şehitkâmil’de yürütülen hizmetleri sunum eşliğinde anlattı. Toplumun her kesimini kapsayacak vizyon projeler hayata geçirdiklerini vurgulayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; sosyal belediyecilik, yol, eğitim, spor, kültür, sanat, geri dönüşüm, yeşil alan gibi konularda bugüne kadar çok sayıda çalışma gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, ‘gönül belediyeciliği’ anlayışıyla doğumdan ölüme her yaştan kişiyi kapsayacak hizmetler sunduklarını anlatarak Şehitkâmillilerin her hizmetin en iyisine layık olduğunu dile getirdi.

BAŞKANIMIZIN YAPMIŞ OLDUĞU HİZMETLERDEN DOLAYI ÇOK MEMNUNUZ

Programa ilişkin değerlendirmede bulunan Mustafa Durmuş, “Şehitkâmil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nun düzenlediği toplantıya katıldık. Başkanımızın şöyle bir politikası var; reklamı pek sevmeyen ve reklama vereceği parayı, millete hizmet için harcarım politikası güden bir insan. Bizde bu iyi niyetinden dolayı ayrıca memnuniyet duyuyoruz. Başkanımız burada bizlere 10 yıllık görev süresince yapmış olduğu hizmetleri ve yapacakları projeleri paylaştı. Bizde teşkilat olarak bu hizmetleri mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev gezip insanlara anlatacağız. Biz bu 10 yıllık dönem içerisinde Başkanımızın yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok memnunuz. Kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz, gelecek dönem içinde görevinin başında olması için bizlerde var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BÜLTEN

12.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz