Referans Gazetesi

Başkan Fadıloğlu’ndan 5 önemli imza

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; eğitim, bilim, kültür ve spor alanlarında gerçekleştirilecek faaliyet ve projelerin protokol metinlerini düzenlenen törende imzaladı.

  • 18 Mart 2021
  • 525 kez görüntülendi
  • Haber Merkezi

ÖĞRENCİLERİ VE GENÇLERİ İLGİLENDİREN 5 PROTOKOL BİRDEN İMZALANDI

5 faklı protokolü peş peşe imzalayan Başkan Fadıloğlu, kurumlar arası iş birliğinin önemine vurgu yaptı.

Şehitkamil Sanat Merkezi’nde (ŞSM) düzenlenen kurumlar arası iş birliği protokolleri imza törenine; Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı, TÜFAD Başkanı İsmet Savcılıoğlu, Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Güngör Sönmez ile TFF Gaziantep İl Temsilcisi Vahdettin Balsu katıldı. Şehitkamil’deki öğrencileri ve gençleri yakından ilgilendiren 5 protokol, sırasıyla ilgili kurumun temsilcisi tarafından imzalandı.

MİLLETİMİZE HİZMET EDEN HER NOKTA DA BİZ DE VARIZ

Protokol imza töreninde açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Şehitkamil Belediyesi olarak kurumlar arası iş birliğine göreve geldiğimiz andan itibaren üst düzeyde destek vermeye gayret gösteriyoruz. Her zaman söylediğimiz bir şey var. Kaynak, milletinse milletimize hizmet eden her nokta da biz de varız. Başta Sayın Valimiz olmak üzere Sayın Kaymakamımız ve kurum müdürlerimizle çok nitelikli iş birliği çalışmalarımız var. yaptığımız iş birlikteliklerini de milletimize hizmet olarak yansıtmaya gayret gösteriyoruz. Bugün, 5 ayrı organizasyonun protokolünü imzaladık. Her zaman söylediğimiz gibi belediyecilik yalnızca belediye hizmetleriyle değil,  toplumun tüm ihtiyaçlarının gerekliliği noktasında taşın altına elini koymaktır. Kaymakamımızın şahsında tüm paydaş kurum temsilcilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Şehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı ise şu açıklamada bulundu:

“Kurumlar arası iş birliği kapsamında Şehitkamil’de Futbol Şöleni, mahalleler arası futbol turnuvasının protokolünü imzalayacağız. Şehitkamil Belediyemiz hem eğitimin yanında hem de sporcunun yanında. Gençlerimizi bu anlamda desteklemeye çalışıyorlar. Ben bu konuda Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Böylesine anlamlı bir iş birliği ile hem Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz hem Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuz hem Türkiye Futbol Antrenörleri Derneğimiz hem de TFF Gaziantep İl Temsilciliği ile birlikte ortak bir iş birliği ile inşallah mahallelerimiz arasında futbol turnuvası düzenlenecek. Salgın tedbirlerine riayet edilerek inşallah gençlerimizi sporla buluşturacağız. Ben emeği geçen başta Şehitkamil Belediye Başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.”

İYİ Kİ ŞEHİTKAMİL’DEYİZ, İYİ Kİ ŞEHİTKAMİL’DE BÖYLE BİR BAŞKANIMIZ VAR

Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı, şu ifadeleri kullandı:

“Milli Eğitim adına, şahsım adına çok değerli Başkanımıza her türlü katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Şehitkamil Belediyemiz ile birlikte el ele gönül gönüle kurumlar arası iş birliğinin ne demek olduğunu tüm Türkiye’ye örnek olabilecek şekilde birçok projelere imza attık. Aslında bugün imzaladığımız projeler, örnek teşkil eden projeler. Bunların dışında hijyenden tutun da okullarımızın temizliğine belediyemiz, her türlü konuda desteklerini sunuyor. Ben son olarak şunu belirtmek istiyorum, iyi ki Şehitkamil’deyiz, iyi ki Şehitkamil’de böyle bir belediye Başkanımız var.”

BAŞARI, EKİP İŞİDİR

Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay, “Başarı, ekip işidir. Başarı, koordinasyon işidir. İnşallah biz tüm Türkiye’ye bunu bir ekip olarak net bir şekilde gösterebiliyoruz. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Sayın Valimizin koordinasyonunda her türlü projenin içerisinde yer almayı hedefliyoruz ve olacağımızın sözünü veriyoruz” diye konuştu.

KEYİFLİ VE FAYDALI İŞLER YAPTIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM

TÜFAD Başkanı İsmet Savcılıoğlu, “Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği olarak Şehitkamil Belediyemiz ile uzun yıllardan beri birçok organizasyonlarda beraber olduk. Keyifli ve faydalı işler yaptığımızı düşünüyorum. Çocuklarımıza katkı sağladıkları için Belediye Başkanımıza ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyorum. Bu organizasyonunda hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKANIMIZ, GENÇLİĞE HİZMETTE DEVAMLI YANIMIZDA OLDU

Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri Güngör Sönmez, “Ben öncelikle bu organizasyonda emeği geçen başta Başkanımızın şahsında tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız, gençliğe hizmette devamlı yanımızda oldu. Gaziantep gençliğine hizmetinden dolayı ben Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.

BAŞKANIMIZ, AMATÖR FUTBOLUNA ÇOK BÜYÜK DESTEKLER VERİYOR

TFF Gaziantep İl Temsilcisi Vahdettin Balsu, “Öncelikle huzurunuzda Başkanımıza yürekten teşekkür ediyorum. Başkanımız, Gaziantep’te gerçekten amatör futboluna çok büyük destekler veriyor. Gerek yapmış olduğu sahalar gerek hazırda bulunan sahalar ve gerekse de yapacağı sahalar konusunda Gaziantep’te oynan amatör maçlarının yüzde 80’ni Sayın Başkanımızın bize tahsis etmiş olduğu sahalarda oynanıyor. Bu konuda kendisine çok teşekkür ediyorum. Daha önceki dönemde eski köyler yeni mahalleler futbol organizasyonu olmuştu ve o organizasyonda da birlikte olmuştuk. Tadı damağımızda kalmıştı o organizasyonun. Bugün de Şehitkamil’de Futbol Şöleni diye bir organizasyonun içerisinde olma şansı yakaladık. Bu organizasyonun da ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

İMZALANAN PROTOKOLLER;

ŞEHİTKAMİL’DE FUTBOL ŞÖLENİ PROJESİ

Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Gaziantep Şubesi ve Türkiye Futbol Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliği iş birliği kapsamında Şehitkamil ilçesine bağlı mahallelerde futbol organizasyonu düzenlenerek, spor faaliyetlere katılımın arttırılması amaçlanmıştır.

AKIL VE ZEKA OYUNLARI PROJESİ

Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği kapsamında; Şehitkamil ilçesinde faaliyet gösteren tüm ilkokul öğrencilerini, akıl ve zekanın soyut ve somut nesneler arasındaki ilişkileri kavrayabilme, analiz edebilme, sözel ifade edebilme, stratejik olarak yaklaşabilme, zaman ve el becerilerini yönetebilme, birçok alanda zihnin gelişmesini sağlayan ve zekayı harekete geçiren akıl-zeka oyunlarıyla tanıştırmak, oyun bazlı çeşitli etkinliklerle öğrencilerin bilişsel ve duygusal alanda olumlu yönde gelişmelerine katkı sağlamak amaçlanmıştır.

ŞEHİTKAMİL’DE OKULLAR YARIŞIYOR BİLGİ YARIŞMASI

Şehitkamil’de Okullar Yarışıyor adlı bilgi yarışmasının amacını, katılım şartlarını, yarışmanın şeklini, başvuru şeklini, yürütme komisyonunu, yarışma yerleri ve tarihlerini, yapılacak değerlendirme kriterlerini ve yarışma takvimine ilişkin esas ve usulleri kapsıyor.

BİLİM ŞEHİTKAMİL

Şehitkamil Belediyesi ile Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği kapsamında; ilçemizde eğitim gören 6-14 yaş arasındaki ilköğretim öğrencilerinin Bilim Şehitkamil bünyesinde bulunan bilim atölyelerinden ücretsiz olarak yararlandırılması amaçlanmıştır.

LİSEZONE

Şehitkamil Belediyesi ile Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği kapsamında ilçemizde eğitim gören tüm 12. sınıf öğrencilerine yönelik olarak LİSEZONE isimli dergi; eğitim, danışmanlık, rehberlik konularında destek vermek ve belediyenin eğitim faaliyetleri konusunda bilgilendirme ve farkındalık oluşturmak amacı ile hazırlanacak bir rehberlik/eğitim dergisi olacaktır. Eğitim-öğretim süresi boyunca ayda bir olarak; eğitim, rehberlik, danışmanlık, eğlence, kültür vb. içerikli bu dergi, belediyenin hizmeti şeklinde yayımlanacaktır.


Captcha işaretlenmemiş.
Diğer Haberler
Bakan Selçuk açıkladı: 5,5 milyon çocuğa ulaştırılacak
Bakan Selçuk açıkladı: 5,5 milyon çocuğa ulaştırılacak
HKÜ öğretim elemanları Mardin’de
HKÜ öğretim elemanları Mardin’de
Sınıf Öğretmenliği Bölümünden İlkokul Öğrencilerine Akademik Destek
Sınıf Öğretmenliği Bölümünden İlkokul Öğrencilerine Akademik Destek
HKÜ Öğretim Üyesi Dr. Murat Aslan, NATO Zirvesi ve Türk – Amerikan İlişkilerini Değerlendirdi
HKÜ Öğretim Üyesi Dr. Murat Aslan, NATO Zirvesi ve Türk – Amerikan İlişkilerini Değerlendirdi
Şahinbey Belediyesi’nden gençlere halı saha ve z kütüphane
Şahinbey Belediyesi’nden gençlere halı saha ve z kütüphane
KPSS başvuruları bugün sona eriyor
KPSS başvuruları bugün sona eriyor
4. sınıflar için tüm ünitelerden yardımcı fasiküller yayımlandı
4. sınıflar için tüm ünitelerden yardımcı fasiküller yayımlandı
MEB'den karne ve telafi eğitimi açıklaması
MEB'den karne ve telafi eğitimi açıklaması
Lisede bu yıl sınıfta kalma kaldırıldı
Lisede bu yıl sınıfta kalma kaldırıldı
Öğrenciler için “Güvenli Okul Sağlıklı Dünya” eTwinning projesi yapıldı
Öğrenciler için “Güvenli Okul Sağlıklı Dünya” eTwinning projesi yapıldı
HKÜ’de 'Lüküs Hayat' Rüzgarı Esti
HKÜ’de 'Lüküs Hayat' Rüzgarı Esti
LGS sınav sonuçları 30 Haziran’da açıklanacak
LGS sınav sonuçları 30 Haziran’da açıklanacak
Bakan Selçuk eğitim gündemindeki merak edilen soruları yanıtladı
Bakan Selçuk eğitim gündemindeki merak edilen soruları yanıtladı
SANKO öğrencileri Türkiye ikinciliği ve teşvik ödülü kazandı
SANKO öğrencileri Türkiye ikinciliği ve teşvik ödülü kazandı
Telafi eğitiminin ayrıntıları belli oldu!
Telafi eğitiminin ayrıntıları belli oldu!
Şahinbey Belediyesi kursları yeniden açıldı
Şahinbey Belediyesi kursları yeniden açıldı
Gaziantep Kolej Vakfı Yazar Faruk Duman’ı ağırladı
Gaziantep Kolej Vakfı Yazar Faruk Duman’ı ağırladı
Üniversite Adayları, HKÜ’nün Havasını Soludu
Üniversite Adayları, HKÜ’nün Havasını Soludu
SANKO Okulları öğrencileri Türkiye’yi Balkan Coğrafya Olimpiyatları’nda temsil edecek
SANKO Okulları öğrencileri Türkiye’yi Balkan Coğrafya Olimpiyatları’nda temsil edecek
GAÜN koruma altındaki çocukların gelişimine katkı sunacak
GAÜN koruma altındaki çocukların gelişimine katkı sunacak
Şahinbey’den Teknofest’e katılacak okullara destek
Şahinbey’den Teknofest’e katılacak okullara destek
Mennan Usta öğrencileri asparagas haberlere farkındalık oluşturuyor                
Mennan Usta öğrencileri asparagas haberlere farkındalık oluşturuyor                
Rektör Özaydın’dan Azez kentine ziyaret
Rektör Özaydın’dan Azez kentine ziyaret
Prof. Dr. Muhittin Şimşek, Türkistan’da
Prof. Dr. Muhittin Şimşek, Türkistan’da
SANKO Üniversitesi’nde “Diyetisyenler Günü” kutlandı
SANKO Üniversitesi’nde “Diyetisyenler Günü” kutlandı
En fazla paylaşım yapan öğrencilere hediye verildi
En fazla paylaşım yapan öğrencilere hediye verildi
GKV Ortaokulu ve Liselerinde Yüz Yüze Eğitim Heyecanı
GKV Ortaokulu ve Liselerinde Yüz Yüze Eğitim Heyecanı
Uluslararası Konferansa Türkiye’den, HKÜ Doktora Öğrencisi Davet Edildi
Uluslararası Konferansa Türkiye’den, HKÜ Doktora Öğrencisi Davet Edildi
Oğuzeli MYO’ da adalet programına ilişkin meslekler tanıtıldı
Oğuzeli MYO’ da adalet programına ilişkin meslekler tanıtıldı
Mükemmeliyet merkezi kurulacak
Mükemmeliyet merkezi kurulacak
LGS soru kitapçığı ve cevapları yayımlandı
LGS soru kitapçığı ve cevapları yayımlandı
LGS sona erdi
LGS sona erdi
46 bin hijyen paketi LGS için hazır!
46 bin hijyen paketi LGS için hazır!
SANKO Üniversitesi’nin gururu
SANKO Üniversitesi’nin gururu
İsteyen veliler için karneler basılı olarak verilecek
İsteyen veliler için karneler basılı olarak verilecek
SANKO Üniversitesi’nin gururu
SANKO Üniversitesi’nin gururu
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Özer, Gaziantep'teki LGS hazırlıklarını inceledi
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Özer, Gaziantep'teki LGS hazırlıklarını inceledi
GKV Özel İlkokulunda Yüz Yüze Eğitim Başladı
GKV Özel İlkokulunda Yüz Yüze Eğitim Başladı
HKÜ’de aile ve evlilik konusunda düzenlenen sempozyum yoğun ilgi gördü!
HKÜ’de aile ve evlilik konusunda düzenlenen sempozyum yoğun ilgi gördü!
Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması!
Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması!
Eğitimde 1 Haziran sonrası nasıl olacak?
Eğitimde 1 Haziran sonrası nasıl olacak?
Türkçe Yeterlilik Sınavı 36 ülkede eş zamanlı yapıldı
Türkçe Yeterlilik Sınavı 36 ülkede eş zamanlı yapıldı
Telafi eğitimi 2 Temmuz'da başlıyor
Telafi eğitimi 2 Temmuz'da başlıyor
Bilim Kurulu üyesinden yüz yüze eğitim için son dakika açıklaması
Bilim Kurulu üyesinden yüz yüze eğitim için son dakika açıklaması
Bölgede ilk güvenli kampüs belgesi Gaziantep Üniversitesi’ne
Bölgede ilk güvenli kampüs belgesi Gaziantep Üniversitesi’ne
Oğuzeli MYO’dan afet ve deprem bilinci konferansı
Oğuzeli MYO’dan afet ve deprem bilinci konferansı
GKV'liler Kazandıkları Yıldızları Temiz Su İçin Bağışladılar
GKV'liler Kazandıkları Yıldızları Temiz Su İçin Bağışladılar
ŞSM’de yetenek sınavına hazırlık kursu açıldı
ŞSM’de yetenek sınavına hazırlık kursu açıldı