Referans Gazetesi


Enver Mıhcıoğlu

06 Temmuz 2021

Kork, Allah'tan korkmayandan!

Dün Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili yaptığım paylaşıma CHP'li bir arkadaş

"Kılıçdaroğlu'ndan bu kadar neden korkuyorsunuz" diye yorum yapmıştı. Ben de o yoruma "Kork Allah'tan korkmayandan" diye cevap yazmıştım.

* Kılıçdaroğlu gayesine erişmek için her yolu mubah gören bir zihniyete sahip. Onun için gaye önemli, oraya götüren yolların meşru, gayrimeşru; ahlakî veya gayri ahlaki olmasının hiç önemi yoktur.

Zaten CHP'nin başına da gayri ahlaki yollarla geldi. * Bu zat, devleti ele geçirmek için devlet düşmanı olan PKK/HDP ile aleni ittifak etmekten imtina etmiyor, onların her türlü aşağılamasına katlanırken yüzü bile kızarmıyor... * Bu zat, devleti ele geçirmek için ibne, orospu, fahişe, dönme ve her türlü düşük ahlaklı sapıklara destek vererek onları kendine taraftar yapmaktan utanmıyor...

* Bu zat devleti ele geçirmek için ABD başkanı Biden'nin açık desteğine el pençe divan durarak ülkenin itibarını yabancılara peşkeş çekmekte asla sakınca görmüyor.

* Bu zat meşru Türkiye Cumhuriyeti hukumetini dışarıda küçük düşürmek için her türlü rezil sözleri söylemekten haya etmiyor...

* Bu zat devleti ele geçirmek için seçmeni kandırmak gayesiyle her türlü yalanı çekinmeden söylüyor; yalanları mahkeme kararıyla tescillendigi halde para cezasını ödüyor, ama yalana gene devam ediyor.

* Şimdi düşünüyorum! Azıcık yüreğinde Allah korkusu, vicdanında vatan sevgisi olan bir siyasetçi bunlara tenezzül eder mi?

* Etmemesi gerekir, vakarını ve haysiyetini koruması gerekir! Öyleyse "Kork Allah'tan korkmayandan" Bu zat devletin başına geçecek ve bizi yönetecek!


Bu makaleyi paylaş:
Captcha işaretlenmemiş.
Yazarın Diğer Yazıları
Türkiye’de Mortgage krizi yaşanır mı?

20 May 2022

Düşmandan medet umanlar!

30 Mar 2022

Ekonomimiz nereye gidiyor?

24 Kas 2021

Kork, Allah'tan korkmayandan!

06 Tem 2021

Kaderi doğru anlama!

15 Haz 2021

Sarı saçlım, yeşil gözlüm!

04 Haz 2021

Modern zamanların küresel haydutu!

31 May 2021

Sedat Peker parlatıcıları!

21 May 2021

Peygamberlik Müessesi ve zındıklar!

22 Nis 2021

Mülkün gerçek sahibi kimdir?

20 Nis 2021