Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Bünyamin Bozgeyik ve İrfan Çelikaslan ile İl Başkanı Murat Çetin’den oluşan heyet, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığını ziyaret etti.

Yaklaşan yerel seçimler dolayısıyla Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Bünyamin Bozgeyik ve İrfan Çelikaslan, İl Başkanı Murat Çetin, Şahinbey İlçe Başkanı Mehmet Tiryaki, Kadın Kolları Başkanı Feray Yılmaz, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Durmuş’tan oluşan heyet, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığına ziyarette bulundu.

AK Parti heyetini, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı.

31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette istişare edildi.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığına gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Fatma Şahin ile AK Parti heyetine ziyaretleri için teşekkür eden Göçer, HÜDA PAR olarak her zaman istişareyi önemsediklerini söyledi.

AK Parti heyeti ile 2024 Mahalli İdareler Seçimlerine dair istişarelerde bulunduklarını belirten Göçer, Nazik ziyaretleri için Gaziantep Büyükşehir Belediye (GBB) Başkanı ve Adayı Fatma Şahin’e, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri İrfan Çelikaslan, Derya Bakbak ve Bünyamin Bozgeyik ile AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin ve beraberindeki heyete teşekkür ederiz. Seçimler bir yarıştır. Bizim için önemli olan Gaziantep’in kazanmasıdır. Gaziantep’in kalkınmasıdır. Gaziantepli hemşehrilerimize hakkıyla hizmet etmektir. Kazanan Gaziantep ve halkımız olsun.” dedi.

Seçimlerin hayırlara vesile olmasını dileyen Göçer, seçimlerin centilmenlik, huzur ve güven içinde geçmesini temenni etti.

Yerel seçimlerin yanı sıra Gaziantep gündeminin de konuşulduğu ziyarette, HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, “Çok ciddi bir deprem geçirdik, vatandaşlarımızın evlerine geçmesi noktasında ciddi bir çaba sarf edilmesi gerekir. Depremzede vatandaşlarımızı unutmamalıyız. Depremzede olan tüm vatandaşlarımıza sahip çıkmalıyız.” ifadelerini kullandı.

Göçer, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Fatma Şahin ile AK Parti heyetine yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer’e Gaziantep’in kalkınması, daha fazla gelişmesi, halkın sorun ve sıkıntılarının giderilmesi ile taleplerinin karşılanması için gösterdikleri gayret için teşekkür eden Şahin ve AK Parti heyeti, ziyaretten ve istişareden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Karşılıklı iyi temennilerin ardından çekilen fotoğraf ile ziyaret son buldu.

Kaynak: Haber Merkezi