Ev temizliğinde devrim niteliğinde olan bu ürün, ultra gelişmiş özelliklerle donatılmış durumda.

ETKİLEYİCİ ÖZELLİKLER

 1

Dyson'ın robot süpürgesi, sadece evi temizlemekle kalmıyor, aynı zamanda evin toz haritasını da oluşturabiliyor. 360 derecelik görüş sistemine sahip olan ürün, balık gözü lensi ve 26 adet sensörü sayesinde engelleri algılayabiliyor ve evin tamamını temizleyebiliyor.

YÜKSEK EMİŞ GÜCÜ VE GELİŞMİŞ FIRÇA

 2

Dyson süpürgeleri, yüksek emiş gücü ve etkili fırçalarıyla bilinir. Dyson 360 Vis Nav da bu konuda geri kalmıyor. Dakikada 110 bin dönüş hızına sahip özel bir motor tarafından desteklenen üç işlevli silindir fırça, her türlü zeminde etkili bir temizlik sağlıyor. Ayrıca cihaz, emiş gücünü otomatik olarak yönlendirerek köşeleri ve duvar diplerini de temizliyor.

MYDYSON UYGULAMASI İLE KOLAY KONTROL

 3

Tesla Model Y, Türkiye’de En Ucuz Tesla Olarak Ön Satışa Çıktı!  İşte Detaylar! Tesla Model Y, Türkiye’de En Ucuz Tesla Olarak Ön Satışa Çıktı!  İşte Detaylar!

Dyson 360 Vis Nav, MyDyson mobil uygulaması aracılığıyla kolayca kontrol edilebiliyor ve belirlenen alanlarda hareket edebiliyor. Ayrıca, 21 mm'ye kadar olan yükseklik farklarını tırmanabiliyor ve 99 mm'lik yükseklik değeri sayesinde mobilyaların altına kolayca girebiliyor.

ÜRÜNÜN SATIŞI VE FİYATI

 4

Dyson 360 Vis Nav, şirketin resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş durumda. Bu benzersiz özelliklere sahip olmak isteyenler için belirlenen fiyat ise 44.999 TL olarak açıklandı.

Sonuç olarak, Dyson 360 Vis Nav, ev temizliğinde yeni bir dönemi başlatıyor ve kullanıcılarına kapsamlı bir temizlik deneyimi sunuyor.

Muhabir: Mehmet Fener