İngiltere’de ilk kez görüldü: Endişelendiren virüs İngiltere’de ilk kez görüldü: Endişelendiren virüs

Necmettin Açıkgöz, “Türkiye’nin ikinci yüzyılında geçmişin tecrübesi geleceğin vizyonu diyerek siyasi hayatıma başlamış bulunmaktayım” dedi.

AK Parti'de 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan adaylığı için başvuru süreci başladı. Genç İş Adamı Necmettin Açıkgöz, AK Parti’den Nizip Belediyesi Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

Nizip Ticaret Borsası Üyesi, Nizip Ticaret Odası Genç Girişimci Kurulu Üyesi

GAİB ( Güneydoğu Anadolu İhracatçı Meclisi) Üyesi olan Açıkgöz’ün aday adaylığı başvurusuna ailesi ve akrabaları katıldı.  

1995 yılında Nizip’te doğduğunu ilkokul ve orta öğrenimini Nizip’te tamamladığını ifade eden Açıkgöz, “2019 yılında İstanbul Arel Üniversitesi Muhasebe Bilgi Sistemleri bölümünden mezun oldum. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra 2020 yılında ticari faaliyetlere başladım ve günümüze kadar ticari faaliyetlere devam etmekteyim” ifadelerini kullandı.

Açıkgöz, “Hali hazırda Nizip Ticaret Borsası Üyesi, Nizip Ticaret Odası Genç Girişimci Kurulu Üyesi GAİB ( Güneydoğu Anadolu İhracatçı Meclisi) Üyesiyim. Babamın 2004 yılında bu güne siyasetin içerisinde bulunmasından kaynaklı onun tecrübelerinden faydalanıp siyasete atılma kararı almış bulunmaktayım” şeklinde konuştu.