O Havayollarının Gaziantep Uçuşunda Rötar Krizi! Uçak Birbirine Karıştı O Havayollarının Gaziantep Uçuşunda Rötar Krizi! Uçak Birbirine Karıştı

Süper Lig'in 22. haftasında Alanyaspor ile 1-1 berabere kalan Hatayspor'un Teknik Direktörü Volkan Demirel, maçın ardından yaptığı açıklamalarda son anlardaki puan kayıplarına dikkat çekti. "Maçlar 85 dakika olsa şu an farklı yerlerde olurduk ama yapacak bir şey yok. Futbol bu yüzden güzel. Sıkıntılı bir süreçteyiz ama bu süreci takım halinde en iyi şekilde atlatacağız. Alt sıralardayız. Kırmızı bölgeye yakınız ve farkındayız. Allah'ın izniyle buradan çıkacağız. Çünkü bu takımı biz kurduk, planladık." şeklinde konuştu.

Demirel, tribünden gelen "yönetim istifa" seslerine de değindi. "Hatayspor'u bırakacak mısınız?" sorusuna ise kararlı bir şekilde "Hayır. Sezon sonunu bir getirelim. Yarın ne olacağını bilmiyoruz. Biliyorsunuz yaşadıklarımızı." yanıtını verdi. Tribünlerden gelen eleştirilere rağmen sezon sonuna kadar Hatayspor'da kalacağını vurgulayan Demirel, "Sezon sonu geldikten sonra bakarız, şartlar, durumlar neyse ona göre hareket ederiz." dedi.

Hatayspor'u ailesi gibi gördüğünü ifade eden Demirel, "Hatay benim için farklı bir yer oldu. Ailem gibi görüyorum burayı. Ailemi görmüyorum bir aydır. Burada Hatayspor için çalışmaya devam ediyorum. Sadece futbolcular da değil, çalışan herkesle alakalı bütün organizasyonu ben yapıyorum. O yüzden de sezon sonu geldikten sonra bakarız, şartlar, durumlar neyse ona göre hareket ederiz." şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi