Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreninde öğrenciler kep attı

GAÜN Sosyal Bilimler MYO’da diploma heyecanı

GAÜN Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Atilla Ahmet Uğur törende yaptığı konuşmada mezun öğrencilere başarılar dileyerek, eğitim sürecinde kazandıkları bilgi ve deneyimlerin hayatlarının her alanında kendilerine fayda sağlayacağını vurguladı. Prof. Dr. Uğur, "Değerli mezunlar, bu dünyada başarılı olabilmek için bireysel kaliteyi ve rekabeti hayatınızdan eksik etmemeniz gerektiğini unutmayın. Neyi sevdiğinizi belirleyin ve bu hedefe ulaşmak için doğru yöntemlerle ilerleyin. İstediğiniz şeyi ve işi elde etmek için kendi çabanızı göstermeniz gerektiğini unutmayın. Meslek Yüksekokulumuz gerçek dünyadan kopuk, sadece teorik bilgilerle dolu bir okul değil. Sizlere pratik beceriler kazandırarak, gerçek dünyaya hazırladığımızı düşünüyorum. Beklentim ise edindiğiniz bilgi ve deneyimleri kullanarak kendi alanlarınızda başarılı olmanız ve topluma katkı sağlamanızdır" dedi.

Gaün’de Kep Atma Zamanı (1)

GAÜN Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu birincisi Mine Özoğlu ise konuşmasında mezun arkadaşlarına gelecekleri için cesaret verici mesajlar verirken, aynı zamanda bölüm hocalarına ve ailesine destekleri için teşekkür etti.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni, mezun olan öğrencilere öğretim üyeleri tarafından diplomalarının verilmesi ve kep atma töreni ile sona erdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ