Gaziantep, hafta içindeki yoğun iş temposu nedeniyle resmi işlemlerini tamamlayamayan veya acil durumu olan vatandaşlar için önemli bir kolaylık sunuyor. Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde hayata geçirilen nöbetçi noter uygulaması, evrak düzenlemelerinden vekaletnamelere, tapu işlemlerinden resmi belgelerin alımına kadar birçok konuda vatandaşlara esneklik sağlamayı hedefliyor.

HAFTA SONU NÖBETÇİ NOTER HİZMETİ: AVANTAJLAR VE KATKILAR

Bu yenilik, özellikle çalışan kesim için büyük bir avantaj oluşturuyor. Hafta sonları da hizmet veren nöbetçi noterler, vatandaşların resmi işlemlerini daha rahat ve hızlı bir şekilde tamamlamalarına imkan tanıyacak. Ayrıca, şehirdeki ticari ve hukuki faaliyetlere olumlu bir etki sağlayarak ekonomik aktivitenin devamlılığına katkıda bulunacak.

TANITIM ÇALIŞMALARI İLE BİLİNÇLENME

Hafta sonları nöbetçi noter hizmetinin başlamasıyla birlikte, vatandaşların bu yeni uygulamadan en iyi şekilde faydalanabilmeleri için gerekli tanıtım çalışmaları da yapılmaktadır. Nöbetçi noterlerin bulunduğu bölgelerdeki bilgilendirme panoları ve sosyal medya üzerinden yapılan duyurular, vatandaşların bu konudaki bilinçlenmelerine yardımcı olacak.

GAZİANTEP İÇİN VATANDAŞ DOSTU HİZMET ANLAYIŞI

Gaziantep, vatandaş dostu bir hizmet anlayışını benimseyerek resmi işlemleri daha erişilebilir ve kolay hale getiriyor. Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde cumartesi ve pazar günleri nöbetçi noter hizmeti ile birlikte, vatandaşlar işlemlerini daha esnek bir şekilde gerçekleştirebilecek ve resmi belgelerine hızlıca ulaşabilecekler.

NÖBETÇİ NOTER GAZİANTEP BİLGİLERİ

Gaziantep nöbetçi noter bilgilerine en hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmak için internette arama yapan vatandaşlar, nöbetçi noter Gaziantep bilgilerini bulabilir ve ihtiyaçları doğrultusunda resmi işlemlerini gerçekleştirebilirler. Hafta sonu nöbetçi noter hizmeti ile şehir, vatandaşlarını daha etkili bir şekilde desteklemeye devam ediyor.

Nöbetçi noter Gaziantep için bilgiler haberimizde yer alıyor. Birçok vatandaş özellikle Gaziantep nöbetçi noter cumartesi diyerek internette arama yaparken, işte nöbetçi noter Gaziantep bilgileri…

01 HAZİRAN CUMARTESİ

Gaziantep 8. Noterliği

İncilipınar Mahallesi, Gazimuhtar Paşa Bulvarı 36001 Nolu Sokak No:8/C Emir İş Merkezi Altı Şehitkamil / Gaziantep

Gaziantep 9. Noterliği

Sanayi Mahallesi, 60047 Nolu Caddesi No:109/A Şehitkamil / Gaziantep

02 HAZİRAN PAZAR

Gaziantep 19. Noterliği

Sanayi Mahallesi, 60029 Nolu Caddesi No:6 Şehitkamil / Gaziantep

Gaziantep 8. Noterliği

İncilipınar Mahallesi, Gazimuhtar Paşa Bulvarı 36001 Nolu Sokak No:8/C Emir İş Merkezi Altı Şehitkamil / Gaziantep

Muhabir: MEHMET FENER