Nöbetçi eczane Gaziantep Şehitkamil için bilgiler paylaşılırken, nöbetçi eczaneler için adres ve telefon haberimizde yer alıyor.

Gaziantep Şehitkamil’deki nöbetçi eczaneler internet sitemizden öğrenilebilir.

Sağlıklı bir yaşam için gece geç saatlere kadar hizmet veren özel eczaneler, acil ilaç ihtiyacı olanlara önemli bir destek sunmaktadır. Gaziantep Şehitkamil ilçesinde faaliyet gösteren nöbetçi eczaneler, gecenin ilerleyen saatlerinde karşılaşılabilecek ani sağlık sorunlarına hızlı bir çözüm sunarak vatandaşların sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek olmaktadır.

Gaziantep Şahinbey Nöbetçi Eczane Bugün 31 Ocak 2024 Gaziantep Şahinbey Nöbetçi Eczane Bugün 31 Ocak 2024

Soğuk Algınlığında Bu İlacı Sakın Kullanmayın! Uzmanı Uyardı Soğuk Algınlığında Bu İlacı Sakın Kullanmayın! Uzmanı Uyardı

Ani Sağlık Sorunlarına Kesintisiz Çözüm

Gece saatlerinde standart eczanelerin kapanmasıyla devreye giren nöbetçi eczaneler, acil ilaç ihtiyaçlarını karşılamak üzere vatandaşlara kesintisiz hizmet sunmaktadır. Şehitkamil ilçesinde faaliyet gösteren nöbetçi eczaneler, ani sağlık sorunlarına hızlı ve etkili bir çözüm sağlamak adına gece geç saatlere kadar açık kalmaktadır.

Türkiye genelinde, İstanbul'dan Ankara'ya, İzmir'den Diyarbakır'a kadar birçok il ve ilçede faaliyet gösteren gece nöbetçi eczaneler, gece geç saatlere kadar açık olmalarıyla takdir toplamaktadır. Vatandaşlar, gece sağlık ihtiyaçlarına anında çözüm bulabilmek adına nöbetçi eczanelere olan güvenlerini her geçen gün artırmaktadır.

Online Erişim ve Güncel Bilgiler

Nöbetçi eczane bilgilerine online platformlardan veya belediyelerin resmi iletişim kanallarından kolayca ulaşılabilmektedir. Her il ve ilçede düzenli olarak güncellenen nöbetçi eczane listeleri, vatandaşlara sağlık hizmetine erişimde büyük kolaylık sağlamaktadır. Gaziantep Şehitkamil ilçesindeki nöbetçi eczaneler hakkında daha fazla bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Gaziantep İlçeler Nöbetçi Eczane Bugün 31 Ocak 2024 Gaziantep İlçeler Nöbetçi Eczane Bugün 31 Ocak 2024

Toplum Sağlığının Koruyucusu

Gece nöbetçi eczaneler, vatandaşların gece boyunca karşılaşabilecekleri sağlık sorunlarına karşı güvenilir bir çözüm sunarak toplum sağlığının korunmasında önemli bir rol üstlenir. Bu kapsamlı hizmet, vatandaşların gece saatlerinde sağlık sorunlarına karşı güvende hissetmelerine önemli bir katkı sağlamaktadır. Gece nöbetçi eczaneler, toplum sağlığına yönelik koruyucu bir rol üstlenerek sağlıklı bir yaşamın destekçisi olmaya devam ediyor.

Şehitkamil Nöbetçi Eczaneler

BARKIN ECZANESİ: Değirmiçem Mahallesi Ökkeş Bahri Caddesi No: 30/B (Topkapı Sarayı Lokantası Arkası) / ŞEHİTKAMİL

Telefon : 0342 322 30 22

BODUR ECZANESİ: Emek mah. suheyla tahaoğlu sok. no:24/B ŞEHİTKAMİL-GAZİANTEP (Emek hastanesi yanı) / ŞEHİTKAMİL

Telefon : 0342 321 20 48

BERHAYAT ECZANESİ: ALLEBEN MAHALLESİ KEMAL KÖKLER CADDESİ NO:39/A (ÖZEL HATEM HASTANESİ ACİL BİTİŞİĞİ, ULU CAMİİ KARŞISI) / ŞEHİTKAMİL

Telefon : 0342 343 86 66

AYDAN ECZANESİ: Yeni Mah. 43 Nolu Sok No:9 (Çıksorut ASM Karşısı-Güven Polis Karakolu-Fatih Cami Cıvarı) / ŞEHİTKAMİL

Telefon : 0342 225 66 67

DOĞAN DEMİR ECZANESİ: Pirsultan mahallesi Çetin emeç caddesi No:81/A (Şehitkamil Devlet Hastanesi Yanı) / ŞEHİTKAMİL

Telefon : 0342 324 04 35

SAYGILI ECZANESİ: Onat Kutlar Mahallesi 55020 Nolu Cadde No:67/A(Basra Kanal Yolu) / ŞEHİTKAMİL

Telefon : 0342 230 91 93

AKABE ECZANESİ: BURAK MAHALLESİ 33. CAD. No:11/B GAZİKENT( ÇAMLICA TALEBE YURDU CİVARI ) / ŞEHİTKAMİL

Telefon : 0342 502 0984.

Muhabir: MEHMET FENER