Meteoroloji'den gelen son dakika haberine göre yağışlar bugünden itibaren etkisini artıracak.  Gaziantep Valiliği de şiddetli yağış uyarısında bulundu. Gaziantep’te kuvvetli yağışlar bekleniyor.  

Meteoroloji'den gelen son dakika haberine göre yağışlar bugünden itibaren etkisini artıracak. Mevsim normallerinin üzerinde devam eden sıcaklıklar yerini soğuk ve yağışlı havaya bırakacak. Gaziantep’te Kuvvetli yağışlar bekleniyor. Gaziantep Valiliği şiddetli yağış uyarısında bulundu.

İstanbul'un Ünlü AVM'si Satıldı! Alan Bakın Kim Çıktı İstanbul'un Ünlü AVM'si Satıldı! Alan Bakın Kim Çıktı

GAZİANTEP VALİLİĞİ ŞİDDETLİ YAĞIŞ UYARISINDA BULUNDU

Gaziantep Valiliği tarafından yapılan uyarıda, “Vatandaşlarımızın Dikkatine Kuvvetli yağışlara karşı vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir” denildi.

GÜNEYDOĞU KESİMLERDE KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT!

Meteoroloji'den yapılan uyarıda, “Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun güneydoğu kesimlerinde beklenen yağışların, bu akşam saatlerinden sonra Kahramanmaraş çevrelerinden başlamak üzere Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Elazığ, Malatya’nın güneyi, Tunceli, Bingöl’ün güneybatısı, Batman’ın kuzeyi, Mardin, yarın (Çarşamba) öğleden sonra ise Şırnak ve Hakkari çevrelerinde yerel kuvvetli olması tahmin ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, bölgenin güneybatısında yer yer gök gürültülü sağanak, Kahramanmaraş ile Tunceli’nin kuzey ve yüksek kesimleri ile Şırnak’ın doğu ve Hakkari çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması beklenen kuvvetli yağışlara bağlı olarak meydana gelebilecek sel su baskını, yıldırım, kuvvetli güney-güneydoğulu rüzgar, kar yağışı alan yerlerde tipi ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.” denildi.

Muhabir: Bahri Uçar