Gaziantep Futbol Kulübü, taraftarlarını desteğiyle birlikte Atakaş Hatayspor karşısında galibiyet için sahada olacak. Teknik Direktör Selçuk İnan önderliğinde gerçekleştirilen antrenman, saat 11:00'de başladı ve yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü. Takım, hafta boyunca yoğun tempoda çalışmalarını sürdürdü.
ANTRENMAN PROGRAMI
Antrenman, öncelikle ısınma ve 5'e 2 pas çalışmalarıyla başladı. Ardından geniş alanda çift kale maç yapılarak, taktik ve teknik detaylar üzerinde çalışıldı. Oyuncuların hız, dayanıklılık ve pas trafiği üzerinde odaklandığı antrenman oldukça verimli geçti.
SON HAZIRLIK: KAMPA GİRİŞ
Takım, 4 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştireceği son antrenmanla hazırlıklarını tamamlayacak ve maç öncesi kampa girecek. Teknik ekip, oyuncuları en iyi şekilde motive ederek, taraftarlarına galibiyet için mücadele etmeye hazır hale getirmeyi amaçlıyor.