Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 yeni “Haydi Sofrayalokantası hizmete açıldı. Kentte açılan Haydi Sofraya lokantası 4’e çıkarken, 3 tana “Haydi Sofraya” lokantası da yakın zamanda hizmete açılacak.

BÜYÜKŞEHİR, “HAYDİ SOFRAYA" SAYISINI 4’E ÇIKARDI

Gaziantep’te 3 Yeni Haydi Sofraya Lokantası Hizmete Açıldı, 3 Tana De Yolda! (2)-1

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin uygun ve kaliteli yemek hizmeti sunduğu “Haydi Sofraya” projesinde hizmet noktalarının sayısı 4’e çıktı.

Büyükşehir Belediyesi’nin "Haydi Sofraya" projesi büyümeye devam ediyor. Hasan Celal Güzel Millet Bahçesi’nde başlayan projeye, Düztepe Çamlık Kitap Kafe, Kahraman Emmioğlu Sanat Merkezi’nin alt katı ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki kitap kafenin dönüştürülmesiyle üç yeni nokta daha eklendi. Bu yenilikle birlikte toplam tesis sayısı dörde çıktı. Haydi Sofraya için belirlenen hizmet noktalarına kısa süre içerisinde Gazikent, Küsget ve Gaziantep Üniversitesi de dahil edilecek.

GÜNLÜK BİN KİŞİYE YEMEK HİZMETİ

Gaziantep’te 3 Yeni Haydi Sofraya Lokantası Hizmete Açıldı, 3 Tana De Yolda! (1)

Şu anda her gün ortalama bin kişiye yemek servisi yapılan tesislerde, bu sayının kısa sürede iki katına çıkarılması hedefleniyor. Restoran, yalnızca yemek servisi hizmeti ile de sınırlı kalmıyor. Sabahları simit, poğaça, çay ve kahve servisi ile vatandaşlara hizmet sunuluyor.

4 ÇEŞİT YEMEK SADECE 40 LİRA

Gaziantep’te 3 Yeni Haydi Sofraya Lokantası Hizmete Açıldı, 3 Tana De Yolda! (1)-1

"Haydi Sofraya", ekonomik menüleriyle büyük ilgi görüyor. Tesislerde 4 çeşit yemek sadece 40 lira karşılığında sunuluyor. Öğle servisi 12.00-13.30, akşam servisi ise 17.30-19.30 saatleri arasında yapılıyor. Proje, her kesimden insanın kaliteli ve uygun fiyatlı yemeklere ulaşmasını sağlıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ