Gaziantep’in Nizip ilçesinde boşanma aşamasındaki eşinin evine giderek, eşi ve 2 kayınbiraderini silahla vurarak öldüren, kızını ve baldızını ise ağır yaralayan Halil Çağlar'ın silahlı saldırı anı bir vatandaşın cep telefonuna yansıdı.

Nizip ilçesinin Belkıs Mahallesi'nde dün meydana gelen korkunç olayda Halil Çağlar, boşanma aşamasındaki eşinin evine giderek eşi Yüksel Çağlar, kayınbiraderleri Mehmet ve Ahmet Oymak'ı silahla vurarak öldürmüş, kızı Nimet Çağlar ve Baldızı Adile Oymak'ı yaralamıştı.

Gaziantep’te Kan Donduran Görüntüler Ortaya Çıktı!

Yaşanan olay bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, otomobilden inen Halil Çağlar, önce aracın yanında bulunan birini silahla vurup eve koşarak diğer aile fertlerine ateş ediyor, daha sonra aracına binerek olay yerinden kaçıyor. Komşuların ve aile fertlerinin korkuyla etrafa kaçışmaları da görüntülerde yer aldı.

O Havayollarının Gaziantep Uçuşunda Rötar Krizi! Uçak Birbirine Karıştı O Havayollarının Gaziantep Uçuşunda Rötar Krizi! Uçak Birbirine Karıştı

Zanlı, kaçtığı Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde polis ekiplerinden kaçamayacağını anlayınca silahla kafasına ateş ederek intihar etmişti.

Kaynak: İHA