Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Altyapı ve Ulaştırma Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Cumartesi Günü Gaziantep’e geliyor.

İyi Parti Gaziantep’te sular durulmuyor! O isim adaylıktan çekildi İyi Parti Gaziantep’te sular durulmuyor! O isim adaylıktan çekildi

ŞİMŞEK VE URALOĞLU GAZİANTEP’E GELİYOR

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Cumartesi Günü Gaziantep’e gelecek olan Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Altyapı ve Ulaştırma Bakanı Abdulkadir Uraloğlu için hazırlıklar başladı.

İKİ BAKAKN MAZOT, TOHUM VE BİSİKLET DAĞITIM TÖRENLERİNE KATILACAK

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Cumartesi Günü Gaziantep’e gelecek olan Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Altyapı ve Ulaştırma Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Oğuzeli  Gastronomi ve Tarımsal Eğitim Merkezi'nde düzenlenecek Çiftçilere Mazot Dağıtımı ve Sertifikalı Türközü Tohumu Dağıtım Törenine katılacak.

Bakan Şimşek ve Uraloğlu,  programın akabinde ise Galle Park’ta İl Emniyet Müdürlüğü personeli için düzenlenecek bisiklet dağıtım törenine katılacak.

BAHRİ UÇAR