Kadir Ezildi'nin dedesi İsmet Kaplan'ın vefat haberi, sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu. Peki, Kadir Ezildi'nin sevgi dolu dedesi İsmet Kaplan neden kaybedildi?

Kadir Ezildi, geçtiğimiz aylarda anneannesini kaybetmenin acısıyla sarsılmıştı. Şimdi ise sevilen dedesi İsmet Kaplan'ı uğurlamanın hüznü içinde. Kadir Ezildi'nin sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuru ile haberi paylaştığı an, takipçileri arasında büyük bir üzüntü yarattı. Ezildi, dedesinin vefatını şu sözlerle duyurdu: "Dedemiz İsmet Kaplan, hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Maltepe Mimar Sinan Camii'nden kaldırılacaktır."

1995 yılında doğan Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışmış ve televizyon kariyerine "Temizlik Benim İşim" programıyla adım atmıştı. Temizlik konusundaki hassasiyeti ve samimi sunumu ile dikkat çeken Ezildi, şu sıralar "En Hamarat Benim" programının başarılı sunucusu olarak ekranlarda yer alıyor.

Türkiye’yi Terk Etmişti! Yeşilçam'ın Yıldız İsmi Hayatını Kaybetti Türkiye’yi Terk Etmişti! Yeşilçam'ın Yıldız İsmi Hayatını Kaybetti

Kadir Ezildi'nin ailesinin bu zorlu günlerinde sevenleri ve takipçileri, başsağlığı mesajları ile duygusal desteklerini iletiyor. Ünlü sunucunun yaşadığı bu kayıp, geniş bir izleyici kitlesini derinden etkiledi. Ezildi ve ailesine sabır dilerken, sevilen dede İsmet Kaplan'ı rahmetle anıyoruz.

Muhabir: MEHMET FENER