TV8 ekranlarının rekortmen yemek yarışma programı MasterChef All Star herkes tarafından sevilerek takip ediliyor ve aynı zamanda araştırılıyor. Birçok kişi MasterChef All Star’da eleme adayının kim olduğunu merak ediyor. Peki, MasterChef eleme adayı kim oldu? 12 Kasım 2023 MasterChef All Star'da potaya giren yarışmacı kim oldu?

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?

MasterChef'te eleme adayları hafta içerisinde oynanan oyunlarla belli oldu. İlk etapta yarışmacılara Cunda kalamarı ve rezene şefler, yarışmacılardan yaratıcılık tabağı istedi.

Gecenin ikinci turunda ise son dörde kalan kalan yarışmacılar ise Somer Şef'in tabağını yaptılar. Yarışmanın sonunda ise en başarısız tabağı yapan Tanya MasterChef All Star'a veda etti.

MASTERCHEF ALL STAR'A KİM VEDA ETTİ?

Beşiktaş'ta olağanüstü seçimli genel kurulda oy sayımı tamamlandı! Beşiktaş'ın 35. Başkanı Hasan Arat oldu Beşiktaş'ta olağanüstü seçimli genel kurulda oy sayımı tamamlandı! Beşiktaş'ın 35. Başkanı Hasan Arat oldu

MasterChef All Star'a geçtiğimiz hafta MasterChef Barış Demir veda etmişti. Bu hafta son dörde kalan Dilara, Tanya, Cemre ve Alican şef tabağını yaparak potadan çıkmaya çalıştı.

Somer Şef'in tabağını en başarısız Tanya Kilitkayalı gecenin sonunda yarışmaya veda etti.

Tahsin, Dilara ve Ayaz ilk etaptan yukarı çıkmaya hak kazanırken Tanya, Alican, Cemre ve Dilara ikinci turu oynamıştı.

MEHMET FENER