Ziraat Bankası, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini kolaylaştırmak amacıyla özel bir kampanya başlattı. 5 Şubat'a kadar devam edecek kampanya sayesinde vatandaşlar, Bankkart veya Bankkart'ı Ziraat Mobil üzerinden MTV ödemelerini 4 taksitle ücretsiz yapabilecekler.

Ziraat Bankası, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri için 5 Şubat'a kadar sürecek bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Bankkart veya Bankkart'ı Ziraat Mobil üzerinden yapılan işlemlerle, sürücüler MTV ödemelerini 4 taksitle ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) vergisi ödeme kampanyası başladı. Ziraat Bank'ın kampanya bilgisine göre vergi, 4 taksite kadar ücretsiz ödenecek. Kampanyaya katılım 5 Şubat'a kadar açıktır. MTV ödemelerinin yükselmesi ile sürücüler, bu promosyondan memnun kalacak.

ZİRAAT BANKASI'INDAN DİKKAT GİRİŞİM

Bu promosyon 1 Ocak- 5 Şubat 2024 arasında yapılan işlemler için geçerli. Bu tarihlerde Bankkart ve Bankkart'ı Ziraat Mobil üzerinden kullanarak, internet şubelerden, ATM'lerden, MTV taksitli ödeme yapmak için Başak kartınızın kredi kartı özelliğini kullanırsanız işlem 4 taksitle gerçekleşecektir.

Ana kartınızla, ona bağlı ek kartlarınızla veya sanal kartlarınızla taşıt vergisi ödemeniz durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bankkart banka kartı özelliği olan Bankkart Free ve Bankkart Business ürünleriyle yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.

Kaynak: Haber Merkezi