Survivor yarışmasının bu sezonundaki tartışma ve kavgalar, Söylemezsem Olmaz programının masasında yeni bir boyut kazandı. Programın sunucuları, Nagihan ve Turabi'nin özel bir anlaşma yaptığı iddialarını ortaya attılar ve bu konuda çarpıcı detaylar paylaştılar. Ayrıca, Nagihan'ın Survivor'dan haftalık olarak aldığı ücret de gündeme geldi.

Turabi'nin Ayrılışı Ve Nagihan'ın Diskalifiyesi

Türkiye Beşik Gibi Sallanmaya Devam Ediyor! Bir Deprem Daha Oldu! Türkiye Beşik Gibi Sallanmaya Devam Ediyor! Bir Deprem Daha Oldu!

TURABİ'NİN AYRILIŞI VE NAGİHAN'IN DİSKALİFİYESİ

Survivor'da yaşanan olaylardan biri, Turabi'nin yarışmadan ayrılması ve Nagihan'ın diskalifiye tehlikesinden dönmesi oldu. Bu durum Survivor hayranlarını ve Söylemezsem Olmaz ekibini bir araya getirdi. Programın sunucuları, bu konuda çeşitli yorumlarda bulunarak öne çıkan detayları izleyicilerle paylaştı.

Didem Delen'den Çarpıcı İddialar

DİDEM DELEN'DEN ÇARPICI İDDİALAR

Didem Delen, özellikle Turabi'nin sosyal medya gücünün ve yarışmacı kimliğinin farkında olan Acun'un, ikiliyle kısa süreli bir anlaşma yaptığını söyledi. Nagihan'ın diskalifiye olacağı yönündeki iddiaları gündeme getiren Delen, "Nagihan ve Turabi ile farklı anlaşma yapılmış diğer yarışmacılardan çünkü ikisi de reyting canavarı, ikisi de çok yüksek marjinal karakterler." şeklinde konuştu.

Bilal Özcan'ın Açıklaması

BİLAL ÖZCAN'IN AÇIKLAMASI

Yorumcu Bilal Özcan ise Nagihan'ın aylık kazancıyla ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı. Özcan, "Nagihan'ın ne kadar para aldığını söyleyeyim atla deve değil, ayda 400 bin lira, haftada 100 bin lira üzerinden orada kaldığı müddetçe o parayı almaya devam edecek. Yapılan işe karşılık çok da büyük bir para değil." dedi. Bu iddia, Nagihan'ın maddi kazancıyla ilgili merak uyandırdı ve izleyiciler arasında tartışma yarattı.

Survivor'daki bu sıcak gelişmeler, hem programın izleyici kitlesi hem de genel kamuoyu tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. Programın gelecek bölümlerinde bu iddiaların nasıl bir gelişme göstereceği merak konusu olmaya devam ediyor.

Muhabir: MEHMET FENER