LGBT destekçisi müzik grubunun Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre Merkezinde yapılması planlanan konseri Gaziantep Aile Platformu ve duyarlı STK temsilcilerinin girişimleri ile iptal edilmişti. Tepkiler sonrası iptal edilen konsere  CHP’li Şehitkamil Belediyesi sahip çıktı.

LGBT propagandası yapan “Dolu Kadehi Ters Tut” müzik grubu bugün Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre Merkezinde sahne alacaktı. LGBT destekçisi müzik grubunun Gaziantep’teki bu konseri Gaziantep Aile Platformu girişimleri ile iptal edilmişti.

TEPKİLER ÜZERİNE İPTAL EDİLMİŞTİ: O KONSER ŞEHİTKÂMİL’DE YAPILACAK!

Konserin iptal olması üzerine CHP’li Şehitkamil Belediyesi ile iletişime geçen “Dolu Kadehi Ters Tut” müzik grubu organizasyon şirketi, konseri Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde verileceğini duyurdu.

CHP’li Şehitkamil Belediyesi’nin LGBT destekçisi müzik grubunun konserine yer vermesi kentte büyük tepki çekti.

Whatsapp Görsel 2024 05 07 Saat 15.37.30 451Df8D2

MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATILMASINA İZİN VERİLİYOR

Toplum ve aile değerlerini hiçe sayan bu tür organizasyonların Şehitkamil Belediyesi tarafından sahiplenmesi kentte bu organizasyonların adresi artık Şahitkamil Belediyesi mi olacak sorusunu akıllara getirdi. Belediyenin aracılığı ile Müslüman mahallesinde salyangoz satılmasına izin verildiğini vurgulayan duyarlı vatandaşlar Şehitkamil Belediyesi’nin bu kararından vazgeçmesi gerektiğini vurguladılar.

CHP’Lİ ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ’NDEN LGBT DESTEKÇİSİ MÜZİK GRUBUNA DESTEK

Dün İslahiye’de 9 kişinin öldüğü katliam gibi trafik kazasının hemen ardından Şehitkâmil Belediyesi’nin böyle bir konsere destek vermesi ayrı bir skandal olarak değerlendirildi.

Muhabir: Bahri Uçar