Elektrikçi, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi ve daha birçok alanda istihdam sağlanacak.

İŞKUR TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK KURA ÇEKİMİ

 1

Sağlık Bakanlığı'nın gerçekleştireceği işçi alımı için adaylar arasından yapılacak kura çekimi, İŞKUR tarafından noter huzurunda gerçekleştirilecek. Kura çekimi canlı olarak yayınlanacak ve kurada ismi çıkan adaylar, mülakat şartı olmadan direkt olarak atanacak.

KADİR GECESİ'NE İSABET EDEN KURA ÇEKİMİ

Kadir Gecesi'ne isabet eden kura çekimi, bu mübarek gecenin manevi atmosferinde gerçekleşecek. Ramazan'ın bereketiyle birlikte, sağlık sektörüne yeni işçilerin katılacağı bu anlamlı gün, dualarla karşılanacak.

ALIMI YAPILACAK KADROLAR VE KONTENJANLAR

 2

Sağlık Bakanlığı'nın yapacağı işçi alımında temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, elektrikçi, sıhhi tesisatçı ve daha birçok meslek grubunda istihdam sağlanacak. Toplam 8 bin kişiye iş imkanı sunulacak.

CANLI YAYINLA TAKİP EDİLEBİLECEK

İŞKUR tarafından gerçekleştirilecek kura çekimi, Sağlık Bakanlığı'nın resmi Youtube hesabından canlı olarak yayınlanacak. Böylelikle adaylar, kura çekimini anlık olarak takip edebilecekler.

DETAYLAR İNTERNET ÜZERİNDEN ERİŞİME AÇILACAK

 3

Göç İdaresi Başkanlığı’na işçi alınacak! İşte şartlar… Göç İdaresi Başkanlığı’na işçi alınacak! İşte şartlar…

Kura çekimi sonrasında atamaya ilişkin bilgi ve belgeler, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sayfası üzerinden yayınlanacak. Adaylar, alımla ilgili detaylara kolaylıkla erişebilecekler.

Muhabir: MEHMET FENER