Haftanın merakla beklenen yarışma anları, seyircilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Zorlu parkur, çekişmeli ödül oyunları ve dokunulmazlık mücadeleleriyle dolu program, izleyicilerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Survivor All Star 2024'ün bu akşamki bölümü, aksiyon dolu anlara ev sahipliği yapacak. Yarışmacılar, birbirinden zorlu görevlerle karşı karşıya gelecek ve nefes kesen mücadeleleriyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacaklar. Hangi yarışmacı performansıyla dikkat çekecek, kim dokunulmazlık oyununu kazanacak? Tüm bu soruların yanıtları, Survivor All Star 2024'ün yeni bölümünde izleyicilerle buluşacak.

T V8

Survivor All Star 2024 bugün var mı, saat kaçta?

Survivor All Star 2024'ün heyecan dolu yeni bölümü, seyircileriyle buluşmaya hazır. Programın meraklı izleyicileri, hangi yarışmacının üstün performans sergileyeceğini ve kazananın belirleneceği anı büyük bir heyecanla bekliyor. Survivor All Star 2024 bugün var mı, saat kaçta, hangi kanalda gibi soruların yanıtları için haberimizi takip etmeye devam edin! Unutulmaz anları kaçırmamak için ekran başında yerinizi almayı unutmayın!

TV8’in sevilen programı Survivor All Star 2024 bu akşam (22 Ocak 2024 Pazartesi ) saat 20.00'de yayınlanacak.


22 Ocak Pazartesi TV yayın akışı: Bugün kanallarda ne var?

Muhabir: MEHMET FENER