Yeni yıla özel olarak Ziraat Bankası, müşterilerine özel "Bankkart Lira Kampanyası" ile 250 TL hediye sunuyor.

Müşteriler, harcamaları karşılığında bu kampanyadan yararlanabilirler. Detaylar bankanın internet sitesinde yer alıyor.


LİRA KAMPANYASI

Her ay farklı kampanyalar düzenleyen bankalardan biri olan Ziraat Bankası, 2024’ün ilk ayını da boş geçirmedi. Ocak ayının ilk günlerinde başlatılan kampanya sayesinde banka müşterileri 250 TL Bankkart lira sahibi oluyor. 

Farklı sektörlerde yapılan harcamalar sayesinde çeşitli indirimlerden ve Bankkart liralardan faydalanmak mümkün. Müşteriler, bankanın sunduğu imkanlardan faydalanabilmek için Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesini düzenli olarak takip edebilir. 

Sadece banka müşterileri değil, aynı zamanda yeni müşteriler içinde cazip fırsatlar sunulmaktadır.

2023 yılını geride bırakırken, 2024 yılı güzel kampanya haberleri ile geldi. Güncel indirimler ve kampanya haberlerini öğrenmek için bankanın açıklamaları takip edilebilir. 

1 Ocak 2024 tarihinde başlayan Bankkart lira kampanyası 31 Ocak 2024 tarihine kadar devam edecek. Müşterilerine yaptıkları harcamalar karşılığında 250 TL Bankkart lira veren Ziraat Bankası, kampanya koşullarını da açıkladı.


BUNUN SAYESİNDE KAZANIN

Resmi internet sitesinde paylaşılan açıklamaya göre kampanya tarihleri 1-31 Ocak arasında geçerli olacak. Banka kartı ya da kredi kartı üzerinden Nautica mağazalarından yapılacak alışverişler karşılığında ödemeler yapılacak. 

Nautica mağazaları ya da internet sitesi üzerinden yapılan alışverişler için geçerli olan kampanyanın bazı koşulları bulunuyor. Tek seferde 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan kampanya sayesinde müşterilere 250 TL Bankkart lira verilecek.

Müşterilerine özel olarak düzenlediği kampanyadan faydalanmak için öncelikle başvuruda bulunulması gerekiyor. Bankkart Mobil, bankkart.com.tr adresi üzerinden ya da SMS aracılığı ile kampanyaya katılım sağlanabilir. 

Son geçerlilik tarihi 31 Ocak olarak belirtilen kampanyadan kazanılan Bankkart liralar 7 Şubat 2024 tarihine kadar kartlara yatırılacak.

Kaynak: Haber Merkezi