AK Parti Gaziantep’in düzenleyeceği Gaziantep Büyükşehir ve ilçelerin Belediye Başkanları aday tanıtım toplantısı Pazar günü saat 13.00'de Şehitkâmil Kültür Merkezi’nde (ŞKM) yapılacak.

31 Mart'taki yerel seçim yaklaşırken, AK Parti'de Gaziantep’te hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Ve Adayı Fatma Şahin Ve Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin

Cumhurbaşkanımız  ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara’da Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’in isminin de yer aldığı Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını açıklamasının ardından ilçe Belediye Başkan adaylarının bağlı oldukları illerinde açıklanmasına karar verildi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’den sonra İlçe Belediye Başkan adaylarının açıklanacağı aday tanıtım toplantısı 28 Ocak Pazar günü saat 13.00'te Şehitkamil Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Aday Tanıtım toplantısına Efkan Ala ve Yusuf Ziya Yılmaz katılacak

 Ak Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala Ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz

Gaziantep ilçe Belediye Başkanları Aday tanıtım toplantısına AK Parti Genel Başkan Vekili Efkan Ala ile birlikte Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’da katılım sağlayacak.

Gaziantep İlçe Belediye Başkanları Aday tanıtım toplantısına ayrıca AK Parti Grup Başkanvekili ve Milletvekili Abdülhamit Gül, MKYK üyeleri Sait Kirazoğlu, Serpil Kavrak, Milletvekilleri Eyüp Özkeçeci, Ali Şahin, Derya Bakbak, Mesut Bozatlı, İrfan Çelikaslan ve Bünyamin Bozgeyik ile Cumhur ittifakından MHP Milletvekili Sermet Atay, MHP Gaziantep il Başkanı Mustafa Bozgeyik’te katılacak.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Sayın Murat Çetin, ilçe Belediye Başkanları Aday tanıtım toplantısıyla ilgili yaptığı değerlendirmede  “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde “Türkiye Yüzyılı” için “Hep Yeni Hep ileri”diyerek Gaziantep’te 10 belediyenin 10’nunu da ittifak ortaklarımızla el ele vererek kazanmaya “Hazırız ve Kararlıyız”.

Fatma Şahin'in Yeni Danışmanı Kim Oldu? Fatma Şahin'in Yeni Danışmanı Kim Oldu?

Demokrasi Şöleni şeklinde gerçekleşecek olan “Aday tanıtım toplantımız” 28 Ocak 2024 Pazar günü saat 13.00’te ŞKM’de yapılacak olup tüm Gaziantep’li hemşehrilerimizi davet ediyor, 31 Mart zaferimizin şimdiden herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi