Gaziantep’te jandarma ekiplerinin kaçakçılık olaylarına yönelik operasyonunda piyasa değeri 2 milyon 67 bin TL olan gümrük kaçağı ürün ele geçirildi. .

Gaziantep’te jandarma ekiplerinin kaçakçılık olaylarına yönelik operasyonunda piyasa değeri 2 milyon 67 bin TL olan gümrük kaçağı cep telefonu, elektronik aksesuar, kol saati ve kulaklık ele geçirildi. Operasyon soncunda 2 şüpheli şahıs gözaltına alındı.

“Mahzen-30” Operasyonlarında "Odacılar" Olarak Bilinen Organize Suç Örgütü Çökertildi! “Mahzen-30” Operasyonlarında "Odacılar" Olarak Bilinen Organize Suç Örgütü Çökertildi!

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesiyle Şehitkâmil ilçesinde kaçakçılıkla mücadeleye yönelik operasyon yaptı. Titiz planlama ve takip çalışmaları sonucu yapılan operasyon neticesinde piyasa değeri 2 milyon 67 bin TL olan gümrük kaçağı cep telefonu, elektronik aksesuar, kol saati ve kulaklık ele geçirildi. Operasyon soncunda gümrük kaçağı 111 adet cep telefonu, 287 adet elektronik aksesuar, 5 adet kol saati, 7 adet kulaklık ele geçirildi.

Muhabir: Bahri Uçar