Mobilya sektöründe etkin bir konumda olan Doğanlar Mobilya Grubu, bünyesine Doğtaş, Kelebek, Lova ve Ruum Store gibi markaları da katarak dikkat çekici bir büyüme stratejisi izliyor. Grup, hem yerli hem de yabancı pazarda genişlemeyi hedefliyor ve Türkiye’de 100, yurtdışında ise 25 yeni mağaza açmayı planlıyor.

DOĞANLAR MOBİLYA’NIN KÜRESEL BAŞARISI

Istikbal

1972 yılında Hacı Ali Doğan tarafından Çanakkale Biga’da açılan küçük bir dükkan, zaman içinde Doğanlar Mobilya’nın temelini oluşturdu ve bugün dünya çapında tanınan bir üretim ve ihracat gücü haline geldi. Davut Doğan ve İsmail Doğan kardeşlerin liderliğinde büyüyen şirket, Türkiye genelinde 733 mağaza ve yurtdışında 45 ülkede 109 satış noktası ile küresel bir oyuncu oldu.

ERCİYES ANADOLU HOLDİNG MARKALARI SATIN ALMA PLANI

İstikbal Ve Bellona Satılıyor! Yeni Sahibi Belli Oldu!

Huzeyfe Durmaz Yılın STK Başkanı Seçildi Huzeyfe Durmaz Yılın STK Başkanı Seçildi

Doğanlar Mobilya Grubu, TMSF tarafından satışa çıkarılması beklenen Erciyes Anadolu Holding’in İstikbal, Bellona ve Form Sünger markalarını satın alma niyetinde. Grup, 2024 ve sonrası için yurt içi ve yurt dışında büyümeyi hızlandırma hedefleri doğrultusunda planlarını açıkladı.

YENİ CEO MUSTAFA KARAMEMİŞ’İN HEDEFLERİ

3 Nisan 2023’te CEO olarak atanan Mustafa Karamemiş, Türkiye’de 733 mağaza ile hizmet verdiklerini, 2023 yılında 82 yeni mağaza açarak bir rekora imza attıklarını ve 2024’te bu sayıyı 100 yeni mağaza açarak artırmayı hedeflediklerini belirtti. Karamemiş, şirketin 45 ülkede 109 satış noktasında ürünlerinin bulunduğunu da ekledi.

Kaynak: Haber Merkezi