Settar Tanrıöğen Kendine Gelir Gelmez Kızılcık Şerbeti'ni İzledi Settar Tanrıöğen Kendine Gelir Gelmez Kızılcık Şerbeti'ni İzledi

Kızılcık Şerbeti'nin Sürükleyici 48. Bölümünde Neler Olacak? Apo'nun Ölümü, Nilay ve Mustafa'nın Boşanması ve Bebeğin Sırrı Ortaya Çıkıyor!

Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti, dün akşam yine nefes kesen bir bölümle izleyicilerini ekran başına kilitledi.

Show TV'nin reyting rekortmeni Kızılcık Şerbeti, dün akşam milyonları ekran başına kilitledi. Heyecan dolu bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Herkesin aklında aynı soru: Nilay'ın bebeği kimden? İşte Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı...

Star TV'nin büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Kızılcık Şerbeti, dün akşam ekran başındaki izleyicileri adeta büyüledi.

Ceren Karakoç, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman ve Sibel Taşçıoğlu gibi usta oyuncuların performanslarıyla dikkat çeken dizi, reytinglerde bir kez daha rekor kırdı.

Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölüm fragmanıyla birlikte izleyiciler arasında heyecan ve sabırsızlık dalgası başladı.

Dizinin gelecek bölümünde neler olacağı ise izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Nilay ve Mustafa boşanıyor

Dizinin yeni bölüm fragmanında kalp krizi geçiren Abdullah'ı, kardeşi Ömer hastaneye yetiştiriyor. Abdullah'ın can çekiştiği sürede Alev ortaya çıkıyor. Peki Abdullah ölecek mi?

Doktor kontrolüne giden Mustafa hiçbir zaman baba olamayacağını öğrenmişti. Mustafa, Nilay'a boşanma davası açıyor ve tüm gerçekler ortaya çıkıyor.

Editör: Bahri Uçar