Merakla beklenen Realme yeni akıllı telefonu görücüye çıktı. Çinli şirket Realme, yeni akıllı telefonu Note 50’yi tanıttı

IP54 sertifikası sayesinde toz ve suya karşı dayanıklı olan Note 50, yüksek kaliteli cam ekranı ve die-cast alüminyum gövdesi ile olası kazalara karşı ekstra koruma sağlıyor

REALME YENİ AKILLI TELEFONU NOTE 50’Yİ TANITTI

Şirketten yapılan açıklamaya göre, giriş seviyesi akıllı telefon pazarında yeni bir çığır açmayı hedefleyen realme, dayanıklılık, güçlü performans ve uzun pil ömrü gibi özelliklerle donatılmış olan Note 50 ile kullanıcılarına kesintisiz bir deneyim sunmayı vadediyor.

IP54 sertifikası sayesinde toz ve suya karşı dayanıklı olan Note 50, yüksek kaliteli cam ekranı ve die-cast alüminyum gövdesi ile olası kazalara karşı ekstra koruma sağlıyor.

5 bin miliamper saat kapasiteli pili, 1200 şarj döngüsünden sonra bile kapasitesinin yüzde 80'ini koruyarak uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.

Note 50, UNISOC T612 işlemcisiyle desteklenirken, yüksek kapasiteli pili ile birlikte sunulan geniş RAM ve ROM seçenekleri kullanıcılara akıcı ve hızlı bir teknoloji deneyimi sağlıyor.

İki tonlu arka kapak tasarımı ve ince gövdesi gövdesi ile öne çıkan Note 50, büyük ekranı, yüksek yenileme hızı ve geniş renk gamı ile de kullanıcıların ilgisini çekiyor. Mini Kapsül özelliği ise günlük kullanımda önemli bilgileri daha belirgin hale getirerek kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Note 50 ayrıca güçlü sinyal alımı ve hızlı parmak izi tanıma özellikleri ile güvenilir bir kullanım deneyimi sunuyor.

Kaynak: AA