Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kentteki basın mensuplarıyla bir araya gelerek önemli açıklamalarda bulundu.

Basın buluşmasında Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile arasında yaşanan rekabete ilişkin sorulan bir soruya cevap veren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Gaziantep’in geleceği için her konuda geri adım attım” dedi.

Kardeşlik Hukukunu Korumak Zorundayım

Kendi çocukları üzerinden örnek veren Şahin, “Karşı karşıya gelindiği zaman herkes kendi kurumunu korumaya çalıştığında, elbette bu gibi sorunlar bundan önce oldu bundan sonra da olabilir. Benim hep söylediğim bir şey var. Benim iki tane çocuğum var, bir kızım ve bir oğlum var. İkisinin talepleri çok farklı. İkisinin karakteri o kadar farklı ki, oysaki aynı anneden babadan ama karakterleri o kadar farklı ki. Ben ise o kardeşlerin kardeşlik hukukunu korumak zorundayım” dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Basın Buluşması

Şahin: Geri Adım Attım!

Partiye ve Gaziantep’e zarar verecek her şeyde geri adım attığını vurgulayan Şahin, “Çok farklı düşüncelerimiz olabilir, zaman zaman birbirimizi kalbi olarak üzmüş olabiliriz ama bu kentin geleceğine zarar verecek hiçbir şey yapmadık, yapmayız. Partiye ve kente zarar verecek her şeyde ben geri adım attım. Buna da birçok arkadaşım şahittir. Yine geri adım atarım çünkü bu kent benim göz bebeğim, bu kent benim bebeğim. Bu bebeğe zarar verecek herhangi bir şeye ise Fatma Şahin olarak zarar vermem. Genel merkezimiz de bunun farkında olduğu için bu şekilde bir karar verdi. Biz büyük eserlerle yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Bahri Uçar