Oyun alanında başlayan kavga, git gide büyüyerek ekranlara yansıtılmayan anlara evrildi. Konseyde Acun Ilıcalı'nın Sahra Işık'ın adının geçmemesi, izleyicilerde "Sahra diskalifiye mi oldu?" sorularını akıllara getirdi.

Sahra Işık'ın oyun alanında olmaması, konseyde Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamalarla birlikte Survivor hayranlarını merak içinde bıraktı. Oyun alanında yaşanan ciddi gerilim, Acun Ilıcalı'nın konseyde ortaya koymasıyla daha da belirginleşti.

Ilıcalı, konseyde yaptığı açıklamada, "Maalesef oyun alanında istemediğimiz şeyler yaşandı. Konu Nagihan ve Sahra arasındaydı. Özel hayat konusunda çok ciddi sözler olduğunda, bu görüntüleri yayımlamak istemedik. Prodüksiyon olarak çok üzüldük" ifadelerini kullandı.

Yeşilçam'ın Sevilen Oyuncusu Hayatını Kaybetti Yeşilçam'ın Sevilen Oyuncusu Hayatını Kaybetti

Sahra Diskalifiye Mi Oldu?

Nagihan ise konuyla ilgili, "Acun Bey, siz sadece burada olanları duydunuz. Dışarıda olanların hiçbirini bilmiyorsunuz. Biz hiçbir zaman özel hayatımızı buraya taşımadık. Sahra ile benim geçmişte yaşadığımız olaylar vardı. Ta ki ben en son erkeklerin dokunulmazlık oyununda, bana bir yakıştırmada bulundu. Ertesi gün gittim ve sordum. Söylediğini duydum. O kapıyı araladı. Kendisi yapınca çok normal, biz karşılık verince mi anormal oluyoruz? Benim kırmızı çizgimdi, ben buraya yarışmaya geldim. Ama bu arkadaş hiç ne laftan anlıyor ne sözden anlıyor. Ben yapmam gerekeni yapmak zorunda kaldım. Benim özel hayatımı neden buraya getiriyorlar? Böyle olursa da Nagihan normal olamaz zaten. Ben durup dururken patlamadım. Ve her şeye de razıyım. Ben de kendimi kaybettim, ben de suçluyum. Ama ben durup dururken bu suçu işlemedim. İşlettirildim!" şeklinde savunma yaptı.

Acun Ilıcalı ise, "Şu anlattıkların benim gördüğüm olayların karşılığı olamaz. Senin yaşadığın sinir problemi, gerginlik, buhran saygı duyarım. Ama sen şunu mu istiyorsun; kötü sözü rahat söylemek mi istiyorsun? Bu konuda uzlaşma şansımız yok. Çirkin tavırları meşrulaştırmaya çalışıyorsun. Sen bir susacaksın beni dinleyeceksin. Hiçbir kimsenin kimseye hakaret etme şansı yok. Bunu kabul edemem" dedi.

Acun Ilıcalı, Nagihan'a iki ödülden men kararı verdi. Ilıcalı, "Sana söyleyeceklerimi kendi kafanda değerlendir, cinnet geçiren birini görmek istemiyorum ben" diyerek rest çekti. Sahra Işık'ın diskalifiye edilip edilmediği ise henüz belirsizliğini koruyor. Survivor All Star'da yaşanan bu olaylar, izleyiciler arasında büyük bir merak ve heyecan yaratmış durumda.

Muhabir: MEHMET FENER