Evinden yalnız başına hastaneye götürülen sanatçının durumu sevenlerini endişelendirdi.

GÖNÜL YAZAR'IN KENDİSİNDEN AÇIKLAMA

Gönül Yazar, hastaneye kaldırılmasıyla ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Yazar, "Bu olay 4-5 ay önce yaşandı. Evimdeyim, iyiyim. Pıhtı çoktan dağıldı. Çok iyiyim merak etmeyin lütfen. Arkadaşa anlattım o yeni sanmış. Kabahati yok. Doktorlar 6 ay sonra gel görelim dedi" ifadelerini kullandı.

"YAPAYALNIZIM, SEVİMSİZ BİR AĞRI TUTTU"

 Gönül Yazar

Oktay Kaynarca'nın Süleyman Çakır paylaşımı sosyal medyayı salladı Oktay Kaynarca'nın Süleyman Çakır paylaşımı sosyal medyayı salladı

MagazinSortie'ye yaptığı açıklamada Yazar, "Önceki gece birden ağrı tuttu. Yanımda çalışanım da Kayseri'ye cenazeye gitti. Yapayalnızım, sevimsiz bir ağrı tuttu. Ne yapacağımı şaşırdım. Kendi kendime 'yarına çıkarsam iyiyim' dedim... Herkeste uyuyor gece tabii. Sonrasında eski vokalistim beni hastaneye götürür diye düşündüm... Türkiye'nin Gönül'ü yapayalnız..." şeklinde konuştu.

"KIZIM ÇOK MİRASA KONDU"

Ayrıca miras konusuna da değinen sanatçı, vasiyetine ilişkin şunları söyledi: "Kızım çok mirasa kondu babası Erol Simavi’den... Allah'a şükür benim birikimim var gazino zamanından, ona muhtaç değilim. Ortaköy'de oturduğum ev çok pahalılanmış, LÖSEV'e bağış yapacağım orasını. Tabii o ev ben yaşarken benim benden sonrası için o küçük lösemili çocuklar için bağışlayacağım. Hepimiz bu dünyaya çivi çakmaya gelmedik. Hâk vâki olunca bizlerde gideceğiz, o zaman onlara kalacak."

Muhabir: Mehmet Fener