Türkiye 31 Mart Pazar günü sandık başına gidecek. Türk Hava Yolları (THY) da yere seçimlere özel bilet değişikliği ve iade hakkı tanıdı.

Terör örgütünün sözde “Paris sorumlusu” yakalandı Terör örgütünün sözde “Paris sorumlusu” yakalandı

31 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler nedeniyle THY, belirtilen şartlara uygun olan yolcuların biletlerinde değişiklik ve hiç kullanılmayan biletler için ise ücretsiz iade hakkı tanındığını duyurdu.

THY'DEN SEÇİME ÖZEL BİLET DEĞİŞİKLİĞİ VE İADE HAKKI

Türk Hava Yolları'nın (THY) internet sitesinden yapılan açıklamada: "Değerli yolcularımız, 31 Mart 2024 tarihinde Türkiye’de yapılacak olan yerel seçimler nedeniyle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan yolcularımıza ilave haklar tanınıştır. Buna göre 02 Ocak 2024 ve öncesine düzenlenmiş biletler için 24 Mart 2024-31 Mart 2024 tarihleri arasındaki Türk Hava Yolları seferlerine kayıtlı yolcularımızın işlemleri, ücret kuralına bakılmaksızın 15 Nisan 2024 (dahil) tarihine kadar işlem yapılması ve belirtilen şartlara uygun olan yolcularımızı kapsaması kaydıyla, Hiç kullanılmamış biletler ücretsiz iade yapılacaktır. Kısmi olarak kullanılmış, seyahat tamamlanmamış olduğu biletlerde; biletin kullanılmayan uçuşlarına ait iade işlemi ücretsiz yapılacaktır. Herhangi bir ücret farkı ve ceza almaksızın biletin geçerliliği 30 Nisan 2024 (Dahil) tarihine kadar uzatılabilecektir." denildi.

Editör: Bahri Uçar