Poyraz Karayel dizisinin unutulmaz karakterlerinden biri olan Sinan'ı canlandıran Ata Berk Mutlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımlarla gündeme oturdu. İlker Kaleli ile bir araya geldiği fotoğraflar, sevenlerini oldukça şaşırttı.
DEĞİŞİMİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI
Yıllar sonra İlker Kaleli ile birlikte çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Ata Berk Mutlu, hayranlarının dikkatini çekti. Oyuncunun değişimi, izleyicileri büyük ölçüde şaşırttı ve olumlu yorumlar aldı.