MasterChef All Star yarışmacıları son eleme adayı olmamak için yarıştı. Dünyaca ünlü Türk Şef Fisun Ercan yarışmacılardan yuvalaça yemeğini yapmalarını istedi. Yayınlanan bölümde oldukça gergin anlar yaşandı. Peki, MasterChef son eleme adayı kim oldu? 18 Kasım 2023 MasterChef All Star'da potaya giren yarışmacı kim oldu?

MasterChef All Star'da heyecan giderek artıyor. Sevilen yemek yarışmasında haftanın son eleme adayının belirlenmesi için yarışıldı. Bilindiği üzere MasterChef'te yeni sisteme göre altı aday takım yarışlarından son bir aday ise kalan diğer yarışmacılar arasından yeni bir yarışma yapılarak seçiliyor. MasterChef All Star'da potaya giden son isim ile ilgili detaylar...

Gaziantep'te çökmelerin ardı arkası kesilmiyor! Gaziantep'te çökmelerin ardı arkası kesilmiyor!

MASTERCHEF SON ADAY KİM OLDU?

MasterChef'te bu haftanın son eleme adayı Esra oldu.

MASTERCHEF ALL STAR'DA ELEME ADAYLARI

Esra

Dilara

Ayaz

Eren

Batuhan

Hasan

Tolga

DİLARA VE SERGEN ARASINDA TANSİYON YÜKSELDİ

Programın bu akşam yayınlanan bölümünde haftanın pota adayı belirlenecek. Yarışma öncesi yapılan konuşma esnasında yaşanan tartışma ise ortamın gerilmesine sebep oldu.

Dilara'nın Sergen için 'Arkadaşlarınız size bir daha benimle konuşursan adisin derse siz de konuşmazsınız. Adi bir insan olmadığınız için.' demesi ve ardından da 'Konuşmak istemiyorum ben seninle bırak beni' demesi üzerine ipler gerildi.

Sergen'in ise 'Allah yukarıda ne istediyse yaptım. Şu saatten sonra asla konuşmam ne hali varsa görsün' cevabını verdi.