Gaziantep siyasetinin sevilen simalarından eski Şahinbey belediye başkan yardımcısı iş insanı Mehmet Haz'ın mutlu gününde güzel kızı mimar Ayşe Nur Haz'ın nikah ve düğün terenine bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanları, siyaset dünyasının önde gelenleri, iş insanları, bürokratlar, Haz ve Güdül ailelerinin yakınlarının yanı sıra çok sayıda davetlilin katılımıyla Şato Restaurant balo salonunda düzenlenen görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi.

Görkemli Nikah ve düğün törenine Gaziantep siyaset ve iş dünyasının tanınan isimlerinin yanı sıra Bin 500'ün üzerinde davetlinin bir araya geldiği düğün daveti gece geç saatlere kadar neşe içinde geçti.

Gecede çiçeği burnunda gıda mühendisi Ömer Faruk Güdül ile mimar Ayşe Nur Haz çiftin nikahını Gaziantep Büyük Şehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıyarken şahitliklerini ise Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ulaştırma ve altyapı bakanı Abdülkadir Uraloğlu, Adalet Eski Bakanı AK Parti Grup Başkan vekili ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, Gaziantep Valisi Kemal Çeber,  Kilis Valisi Tahir Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekillerinden Ali Şahin, Bünyamin Bozgeyin, Derya Bakbak, Mesut Bozatlı, Eyüp Özkeçeci, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyaz, Şanlıurfa Merkez ilçe Eyyübiye belediye başkanı Mehmet Kuş,  Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, AK Parti eski Milletvekili Ahmet Uzer ve İş insanı Mahsun Altunkaya alkışlar arasında yaptılar.

Beşiktaş'ta olağanüstü seçimli genel kurulda oy sayımı tamamlandı! Beşiktaş'ın 35. Başkanı Hasan Arat oldu Beşiktaş'ta olağanüstü seçimli genel kurulda oy sayımı tamamlandı! Beşiktaş'ın 35. Başkanı Hasan Arat oldu

Ayrıca Düğün törenine MHP Gaziantep il başkanı Mustafa Bozgeyik, Büyük Birlik Partisi il Başkanı Orhan Kızılaslan, Deva Partisi il başkanı Av. Mehmet Budak'da katılanlar arasında yer aldılar. 

Fazilet-Mehmet Haz çiftinin güzel kızı ile Leyla-Halit Güdül çiftinin yakışıklı gıda mühendisinin nikah ve düğün töreni gecesi dünürler gecede örnek bir ev sahipliği yaptı. Tören sonun çok mutlu olduklarını söyleyen Ayşe Nur -Ömer Faruk Güdül çifti, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayıp mutluluklarını paylaşan tüm konuklara teşekkür etti.